Rreth kompanisë

ne jemi prodhues fabrikë në Guangzhou, Kinë, ne jemi profesionistë në të pajisjeve skenike me cilësi të lartë dhe të pajisjeve ekspozitë me markë e Reichytruss që nga viti 2003, të përfshijë të gjitha llojet e demet alumini, fazë alumini, fazë celular, fazë demet, ekspozitë demet, ndriçim fazë trussing, kulla ashensor, qëndrim ndriçim, shkallë alumini, shkallë, fazë qelqi, fazë LED, kati LED valle, duke lëvizur tendë, tendë ekspozitë dhe rast fluturimit, rast rrugore, rast ndriçimi fazë, ABS raft rastin etj palosshme dhe ekipi ynë ka rreth 80 stafit, 30% prej tyre janë inxhinierë dhe teknikë.

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • 7189078c
  • a3f91cf3
  • 3cdd6ed31
  • 400f8e40
  • 412f3928
WhatsApp Online Chat!