за компанијата

Ние сме на фабриката производител во Гуангжу, Кина, ние сме професионални на шминка фаза опрема со висок квалитет и изложба опрема од брендот на Reichytruss од 2003 година, ги вклучува сите видови на алуминиумски бандаж, алуминиум фаза, мобилни фаза, фаза бандаж, изложба бандаж, сцена осветлување trussing, лифт кула, осветлување застане, алуминиумски скали, виткање скала, стакло фаза, фаза LED, LED подиумот, се движат шатор изложба шатор и лет случај, патот случај, сценско осветление случај, решетката случај ABS итн и нашиот тим има околу 80 вработени, 30% од нив се инженери и техничари.

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • 7189078c
  • a3f91cf3
  • 3cdd6ed31
  • 400f8e40
  • 412f3928
WhatsApp Онлајн Chat!